Zoya Home Projektowanie i wykończenie wnętrz

ZOYA Home to miejsce przepełnione pozytywną energią, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Wszystko po to, aby Państwa najbardziej wymagające wizje zmienić w wyjątkowe realizacje.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Naszym celem jest stworzenie idealnej przestrzeni, szytej na miarę Państw potrzeb i charakterów. Kompleksowo i pod klucz. Wierzymy, że wszystko co piękne, może także być praktyczne!

Projekty i realizacje by ZOYA Home to suma przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych, ergonomii i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Dlaczego Zoya Home?

  • Kompleksowa obsługa

Od szkicu na kartce przez projekt, zakupy, wykończenie po meble i dodatki. Te wszystkie kluczowe dla Twojego domu usługi możesz wykonać u jednego wykonawcy. Zadbamy o każdy szczegół, a Ty będziesz mógł spokojnie czekać na odbiór kluczy do swojej nowej oazy.

  • Weryfikacja projektów zewnętrznych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy technicznej, zweryfikujemy projekt, który u nas wyceniasz. Dopracujemy szczegóły i w porozumieniu z Tobą przygotujemy się do realizacji.

  • Nadzór architekta

Nad naszymi inwestycjami czuwa architekt, który oprócz odpowiedniej wiedzy technicznej zweryfikuje również rezultaty prac pod względem estetycznym oraz dopilnuje czy wszystko wykonywane jest zgodnie z Twoim projektem.

  • Sprawdzone ekipy

Nasi fachowcy to zespół doświadczonych pracowników, z którymi współpracujemy od lat. Każda z ekip pracujących nad Twoim nowym domem to specjaliści w swojej dziedzinie.

  • Koordynacja prac

Skoordynowanie wszystkich pracujących nad wykończeniem ekip to nie lada wyzwanie. Należy również pilnować wszystkich dostaw i terminów, aby proces tworzenia wnętrza przebiegał zgodnie z planem i terminowo. Oszczędzisz mnóstwo czasu i energii, gdyż my zajmiemy się tym za Ciebie!

  • Własna stolarnia

Dzięki własnej stolarni koordynujemy działania tak, aby w trakcie trwania prac wykończeniowych, Twoje wymarzone meble były produkowane. Pod wymiar, porządnie wykonane oraz w terminie, to tylko kilka zalet naszych mebli.

Realizacje

Spełnimy Twoje marzenie o domu!

Umów się na bezpłatną konsultację - zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy:

Działamy na terenie całego kraju

Pozostałe marki

Projekty domów,
adaptacja i formalności

Budowa domu - stan surowy
i stan deweloperski