Fancy Design Projektowanie i wykończenie wnętrz

Fancy Design zajmie się wykończeniem wnętrz, co jest finalnym etapem realizacji wymarzonego domu. Pomoże przygotować wnętrze, które odzwierciedli Twój charakter zapewniając przy tym komfort codziennego użytkowania.

Na podstawie szczegółowego wywiadu dotyczącego pomysłów i inspiracji nasz architekt przygotuje 3 koncepcje aranżacji. Znajdą się na nich plany funkcjonalne pomieszczeń, rozmieszczenie mebli i sprzętów oraz wstępne układy podłóg i elementów dekoracyjnych.

Na bazie koncepcji powstanie ostateczna wersja wraz z wizualizacjami 3D wybranych pomieszczeń, która będzie w pełni odpowiadać potrzebom Inwestora.

Podczas wizualizowania wybierane są wszystkie elementy wnętrza, a jednocześnie na podstawie próbek zostają dobrane konkretne materiały. Pozwala to na zestawienie i sprawdzenie wielu różnych koncepcji bez wielokrotnego i uciążliwego odwiedzania kolejnych marketów budowlanych. Wynikiem ustaleń jest projekt wykonawczy wraz z kosztorysem, co pozwoli zaoszczędzić czas i uniknąć nieprzewidzianych kosztów.

Realizacje

Spełnimy Twoje marzenie o domu!

Umów się na bezpłatną konsultację - zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy:

Działamy na terenie całego kraju

Pozostałe marki

Projekty domów,
adaptacja i formalności

Budowa domu - stan surowy
i stan deweloperski