Espiro Investment Budowa domu - stan surowy, stan deweloperski

Obszar działalności Espiro Investment stanowi część realizacyjna, czyli kompleksowa budowa domu do stanu surowego bądź deweloperskiego, na terenie całego kraju. Budowa domu do stanu surowego otwartego obejmuje wymurownie ścian, instalację kominów, wylanie schodów wewnętrznych i wykonanie więźby dachowej wraz z pokryciem. Stan surowy zamknięty jest rozszerzony o montaż okien i drzwi zewnętrznych. Prace w zakresie stanu deweloperskiego to rozprowadzenie instalacji elektrycznychwod-kan i C.O., wykonanie tynków wewnętrznych, wylanie posadzek, ocieplenie poddasza i prace elewacyjne.

Na podstawie dokumentacji projektowej nasi kosztorysanci przygotowują niezobowiązującą i bezpłatną ofertę zawierającą wszystkie składowe elementy budowy, która jest podstawą do rozpoczęcia współpracy.

Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z procesem budowy domu, ograniczając zaangażowanie naszych Inwestorów jedynie do wykonywania odbiorów poszczególnych etapów prac. Zdejmujemy ciężarobowiązek ciągłego nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi dzięki czemu Inwestor może skupić się na przyjemniejszej części budowy - planowaniu wykończenia wnętrza i doboru elementów ozdobnych.

Świadomi tego, jak ważną rolę pełnią zespoły wykonujące prace budowlane zapewniamy wyłącznie kompetentne, podlegające systematycznym szkoleniom i sprawdzone ekipy budowlane będące pod stałym nadzorem. Stawiając na jakość i bezpieczeństwo korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów i sprawdzonych technologii. Dzięki odpowiedniej organizacji i dbałości o szczegóły grono naszych zadowolonych Klientów poszerza się z każdą kolejną realizacją.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Nasza firma jest do Państwa dyspozycji przez cały proces realizacji wymarzonego domu. Posiadamy grono specjalistów, którzy dostarczą niezbędnych informacji na każdym etapie.

Kompleksowość

Kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych jest jednym z elementów wyróżniających nas na rynku budowlanym. Każda przygotowana oferta zawiera materiały, robociznę, sprzęt, koszty logistyki, transport i obsługę kierownika budowy.

Oszczędność pieniędzy

Wystawiając faktury z 8% stawką VAT pozwalamy naszym Klientom na zaoszczędzenie 15% wartości wszystkich materiałów. Ponadto, współpracując z jednym generalnym wykonawcą nie ma ryzyka nieprzewidzianych kosztów czy prac naprawczych.

Kompetentność

Kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych jest jednym z elementów wyróżniających nas na rynku budowlanym. Każda przygotowana oferta zawiera materiały, robociznę, sprzęt, koszty logistyki, transport i obsługę kierownika budowy.

Terminowość

Właściwa organizacja i wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej skutkują tym, że każda inwestycja jest wykonana w określonym w umowie terminie.

Oszczędność czasu

Zlecając nam kompleksową realizację inwestycji Klienci przekazują nam wszystkie obowiązki związane z wprowadzeniem projektu w życie. Takie rozwiązanie pozwala na zaangażowanie się Inwestora w proces budowy domu w takim zakresie jaki uzna za odpowiedni.

Gwarancja jakości

Naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta, wobec czego oferujemy odpowiednio 5 i 3 letnią gwarancję na elementy stanu surowego i deweloperskiego. Dodatkowo przy przekazaniu kluczy do wymarzonego dostarczamy pełną dokumentację gwarancyjną na wszystkie zastosowane materiały.

Brak zaliczek

Przygotowany przez nas system rozliczeń charakteryzuje się tym, że nie pobieramy żadnych zaliczek, a płatności są dokonywane po wykonaniu danego etapu i podpisaniu przez obie strony protokołu odbioru zgodnego z projektem oraz indywidualnymi ustaleniami między stronami.

Korzystny system płatności

Wykonywane przez nas prace są podzielone na wiele etapów, a płatności w systemie ratalnym następują dopiero po odbiorze poszczególnych prac.

Realizacje

Spełnimy Twoje marzenie o domu!

Umów się na bezpłatną konsultację - zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy:

Działamy na terenie całego kraju

Pozostałe marki

Projekty domów,
adaptacja i formalności

Budowa domu - stan surowy
i stan deweloperski

Projektowanie
i wykończenie wnętrz