DOMO Projekty domów, adaptacja i formalności

Serwis DOMO powstał z myślą, aby w jednym miejscu zgromadzić projekty domów jednorodzinnych, bliźniaków i garaży. Klienci mogą wybierać spośród domów parterowych i piętrowych w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym.

Zaawansowany system wyszukiwania pozwala znaleźć dokładnie taki projekt, jaki spełni oczekiwania Inwestora. Klientom, którym zależy na tym, aby ich dom był niepowtarzalny oferujemy możliwość wykonania projektu indywidualnego dokładnie na podstawie ich preferencji.

Kolejnym etapem, jakim zajmą się specjaliści z serwisu DOMO jest przeprowadzenie adaptacji wybranego projektu, która jest konieczna, aby rozpocząć budowę. Wynikiem wprowadzenia niezbędnych zmian i wpisania budynku na mapę do celów projektowych będzie projekt zagospodarowania działki. Na tym etapie uprawniony architekt i konstruktor mogą również wprowadzić do projektu zmiany dostosowując układ domu do indywidualnych potrzeb Inwestora. Tak przygotowany projekt jest podstawą do zajęcia się formalnościami umożliwiającymi uzyskanie pozwolenia na budowę, co również jest w zakresie usług serwisu DOMO.

Nasze usługi

Projekt gotowy

Projekt indywidualny

Adaptacja

Usługi formalno-prawne

Pomożemy Ci na każdym etapie formalnym i projektowym!

Umów się na bezpłatną konsultację - zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy:

Działamy na terenie całego kraju

Pozostałe marki

Budowa domu - stan surowy
i stan deweloperski

Projektowanie
i wykończenie wnętrz