Kim jesteśmy?

Espiro Investment jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której początki sięgają 1978 roku. Nasza działalność skupia się na kompleksowej budowie domów jedno i wielorodzinnych na zlecenie Klientów indywidualnych. Działając od 40 lat wciąż poszerzamy i dostosowujemy do potrzeb rynku zakres oferowanych usług równocześnie ciesząc się zaufaniem kolejnych Klientów.

Pełny proces obsługi inwestycji jest możliwy dzięki zespołowi ekspertów, który zapewnia kompleksową obsługę począwszy od pomocy w wyborze projektu poprzez adaptację i przeprowadzenie spraw formalnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, po projekt i realizację wnętrz. Wynikiem naszej pracy jest ponad 300 budynków zrealizowanych według najnowszych standardów technologicznych i designerskich trendów.

Każdy etap prac podlega indywidualnym ustaleniom wraz z pomocą naszych doradców, którzy chętnie wspierają proces wyboru na podstawie potrzeb Inwestora.

Potrójna gwarancja!

Kompleksowa realizacja

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas i minimum formalności. Z nami nie musisz martwić się o zakup i transport materiałów czy koordynację prac ekip budowlanych – całość działań spoczywa na naszych barkach. Dodatkowo możesz zlecić nam projektowanie i wykończenie swoich wnętrz.

Gwarancja jakości

Naszą dewizą jest pełna satysfakcja Klienta, dlatego wszystkie wykonywane przez naszą firmę prace objęte są kilkuletnią gwarancją – czas jej trwania uzależniony jest od charakteru poszczególnych etapów budowy i może wynosić nawet do 10 lat.

Gwarancja spokoju

Wiemy jak ważna jest dla naszych Klientów świadomość bezpieczeństwa i spokoju, dlatego na każdym etapie oferujemy wsparcie indywidualnie przydzielonego Opiekuna Klienta, który dba o płynność przebiegających procesów i obiegu informacji.