Kim jesteśmy?

Espiro Investment rozszerzona o marki Domo.com.pl i Fancy Design jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której początki sięgają 1978 roku. Nasza działalność skupia się na kompleksowej budowie domów jedno i wielorodzinnych na zlecenie Klientów indywidualnych.

Wynikiem naszej pracy są realizacje na terenie całej Polski. Pełny proces obsługi inwestycji jest możliwy dzięki współpracy z Fancy Design oraz serwisowi DOMO. Działając od 40 lat wciąż poszerzamy i dostosowujemy do potrzeb rynku zakres oferowanych usług równocześnie ciesząc się zaufaniem kolejnych Klientów.

Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od pomocy w wyborze projektu poprzez adaptację i przeprowadzenie spraw formalnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, po projekt i realizację wnętrz i ogrodów.

Każdy etap prac podlega indywidualnym ustaleniom wraz z pomocą naszych doradców, którzy chętnie wspierają proces wyboru na podstawie potrzeb Inwestora.

Potrójna gwarancja!

Gwarancja stałej ceny

Pragniemy, aby nasi Klienci mogli przejść przez proces budowy ich wymarzonego domu bez stresu wynikającego z obawy przed nieprzewidzianymi wydatkami. Nawet w przypadku gwałtownych wahań cen materiałów budowlanych nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów!

Gwarancja jakości

Naszą dewizą jest pełna satysfakcja Klienta, dlatego wszystkie wykonywane przez naszą firmę prace objęte są kilkuletnią gwarancją – czas jej trwania uzależniony jest od charakteru poszczególnych etapów budowy i może wynosić nawet do 5 lat.

Gwarancja spokoju

Wiemy jak ważna jest dla naszych Klientów świadomość bezpieczeństwa i spokoju, dlatego na każdym etapie oferujemy wsparcie indywidualnie przydzielonego Opiekuna Klienta, który dba o płynność przebiegających procesów i obiegu informacji.

Nasi eksperci

Projekt

Bartosz

Domo

T: +48 530 234 262

Budowa

Olga

Espiro Investment

T: +48 533 080 044

Wnętrza

Agata

Fancy Design

T: +48 570 686 169